Masarykova 799, Hořovice 268 01

tel/fax 311514111 mobil 777630900

e-mail: frantisek@autoservismarek.cz

 

Domů
Diagnostika
Klimatizace
Kola
Tažná zařízení
Emise
Půjčovna
Prodej
Kontakt

 

SuperVag TS PRO a TS02 Navigator Wireles ZPĚT

TS Pro
 


je určen pro sériovou diagnostiku - čtení a mazání paměti chyb, čtení parametrů, test akčních členů a elektronických systémů automobilů s vlastní diagnostikou. Zároveň také i pro paralelní měření pomocí osciloskopu - až 4 kanály.
Přístroj spojuje výhody přenosného přístroje, jako např. TS02-diagnostik a osobního počítače. Navazuje na trend současné doby - využívat k diagnostice osobních počítačů či notebooků. Osobní počítač nabízí příjemné uživatelské prostředí pro diagnostiku a navíc může obsahovat i rozsáhlý informační systém, jako je např. Vivid. Výhodou TS Pro je spojení výhod přenosného diagnostického přístroje a osobního počítače. TS Pro disponuje displayem a jednoduchou klávesnicí - lze s ním tedy provádět diagnostiku i v náročných podmínkách nebo v terénu bez osobního počítače. Po připojeni TS Pro k osobnímu počítači lze provádět veškeré diagnostické funkce pomocí programového vybavení dodávaného k TS Pro. V této konfiguraci slouží TS Pro jako adapter mezi řídící jednotku a osobní počítač.


TS 02 - diagnostik

je určen pro sériovou diagnostiku - čtení a mazání paměti chyb, čtení parametrů, test akčních členů a elektronických systémů automobilů s vlastní diagnostikou.